En iyi 10 çevrimiçi seyahat acentesi

 

TravelObservers.com ‘da yayınlanan makaleye göre

Gezginler, farklı yerler ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve seyahatlerini planlamak için online travel agency ( OTA ) ları ile giderek daha çok kullanıyorlar. Bu seyahat acenteleri teknolojileri ile kullanıcıların zaman ve mekandan bağımsız olarak inceleme, araştırma, planlama yapabilmeleri için eşsiz olanaklar ve avantajlar sunuyor. 2017 yılının Nisan ayında Amerika’da yapılan bir anket ile, Amerika’da en çok tercih edilen 10 OTA  şöyle sıralandı.

1.  FlightHub

9.4 / 10


Kanada, merkezli. Kurulduğu zamandan beri dünyanın en iyi OTA acenteleri ve Kanada‘nın en hızlı büyüyen ve en başarılı seyahat şirketlerinden biri haline geldi. Site, kullanıcılarına seyahat ihtiyaçlarını kolayca karşılamaları ve rahat bir şekilde rezervasyon imkanı veriyor.

2.   Priceline

9.2 / 10


ABD merkezli. Priceline, kullanıcılarına oteller, arabalar, uçuşlar, paketler ve turlar  sunar, bunlar için En İyi Fiyat garantisi verir.

3.   Travelocity

9.1 / 10


Expedia tarafından işletilen Travelocity, aynı anda bir uçuş ve otel rezervasyonu yaparken büyük tasarruf sağlıyor.  Travelocity, dünya çapında 400’den fazla havayolu ve 321.000’den fazla otel için rezervasyon olanağı sunuyor.

4.   Justfly

9/10


FlightHub gibi, JustFly ile anlık bir e bileti alabilirsiniz. JustFly, en iyi uçuş biletleri için 440’dan fazla havayolunu arar.  JustFly’de uçuşlar dışında, oteller ve araba var. Güçlü arama motoru, teknolojinin sınırlarını zorlamak ve seyahat araştırması için etkili bir platform olmak için tasarlandı.
 

 

5. Momondo

8.8 / 10


Momondo, çevrim içi en kapsamlı arama motorlarından biri olarak gösterildi. Web sitesinin , renkli tasarım, kullanıcılara uçuş, otel ve araba araması yaparken sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile haklı bir beğeni ve kullanıcı kitlesi yakaladı.
 

6.  Hotwire

8.6 / 10


Hotwire‘i kullanarak uçuşlar, oteller, araba ve tatil yerlerine rezervasyonlar yapabilirsiniz.  Daha büyük avantaj sağlamak için  rezervasyon sırasında bu hizmetleri bir araya getirebilirsiniz. Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika ve Asya‘da 173.000’den fazla otel için  arama motorunu kullanabilir , son dakika fırsatlarını  yakalayabilirsiniz.

7.  CheapTickets

8.5 / 10


CheapTickets, Expedia nın bir başka  seyahat web sitesidir.  CheapTickets  fiyat garantisi ve belirli uçuşlar üzerinde CheapCash tanıttı . Ucuz deneyimler. En popüler ve en popüler tatil yerleri ve fırsatları.
 

8.  e-Bookers

8.3 / 10

 
EBookers‘ın uçuşları, otelleri, uçuş + otel ve araba vardır. Travelocity gibi, Yapılacak işlemler ile anında BONUS ve değişik ödüller sunar. EBookers, bir milyondan fazla uçuş, otel ve paket aramalarda bulunur. Çoğu otel rezervasyonunda Fiyat Garantisi ve ücretsiz güncelleme veya iptal hizmeti verir.
 

9.  Kayak

8/10


Priceline Group tarafından işletilen Kayak, oteller, uçuşlar, araba, paket, kiralama ve yolculuklar sunmaktadır. Dünyanın en iyi fiyat karşılaştırmalı sitelerinden biridir.. Kayak‘ın basit tasarımı seyahat planlamasını, etkili ve basit bir deneyim olarak kullanmanızı sağlar.

10.  Bookingbuddy

7.8 / 10

 
Bookingbuddy, bu listede bulunan en basit seyahat web sitelerinden biridir. Her şey tek bir sayfadadır ve aşağı kaydırma ihtiyacını ortadan kaldırır.  Uçuş + Otel rezervasyonu için tasarruf, rezervasyon ücreti, en iyi fiyat garantisi ve son dakika otel fiyatları gibi birçok özel özellik mevcuttur.